Historia naszej szkoły zaczęła się w Krakowie. To właśnie w czasie studiów „zaraziliśmy się” miłością do tańca i… nie tylko, ponieważ salsa kubańska to pasja, emocje, namiętność... to też sposób na życie. I właśnie z takich wartości powstała VivaSalsa. Salsa w Krakowie stale się rozwija, a prowadzenie zajęć w VivaSalsa dało nam dodatkowo możliwość poznawania wspaniałych ludzi, szkolenia się u najlepszych instruktorów jak również uczestniczenia w wielu festiwalach salsy. Jako szkoła tańca staramy się przede wszystkim budować atmosferę przyjaźni, integrować i otwierać ludzi na siebie.
Ekipa instruktorów VivaSalsa to ludzie pełni pasji, energii do działania i humoru. Na co dzień każdy z nich udziela się zawodowo i na pozór nie wyróżnia ich nic... do momentu gdy wkroczą na parkiet. Razem tworzą ekipę, która wspólnie buduje specyficzny klimat i atmosferę Szkoły VivaSalsa.
 
Salsa jest dla nas narzędziem wydobywania pewności siebie, budowania świadomości ciała, tworzenia relacji. Do naszej salsowej ekipy co roku dołączają pozytywni, inspirujący ludzie, a Kraków stał się ambasadorem kultury kubańskiej w Polsce. Kubańskie rytmy można usłyszeć już nie tylko na naszych salach treningowych, ale także podczas regularnych salsotek w jednym z krakowskich klubów.
 
Aby dowiedzieć się o nas więcej zapraszamy do zakładki Instruktorzy.