Agnieszka

Agnieszka Ornoch. Miłość do salsy odkryła w sobie stosunkowo niedawno, bo dopiero kilka lat temu, ale od razu wiedziała, że ten taniec zostanie z nią już do końca. Najbardziej kocha w nim jego energetyczność i to, że można się w nim świetnie bawić z partnerem. Zawodowe doświadczenia w "obsłudze klienta" przenosi też na salę - cierpliwa, ale i dokładna w wyjaśnianiu zawiłości kroków, figur i stylingów, robi to zawsze z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. To kobieta, która jest ciągle w ruchu - stale dba o swój własny rozwój taneczny uczestnicząc w kursach, imprezach i eventach tanecznych w Krakowie i poza nim; nadto spotkacie ją na siłowni, na jodze, tangu argentyńskim, a nawet... na końskim grzbiecie. Żywy przykład hasła - "ruch to zdrowie"! Z nią na zajęciach zaznacie go w zdecydowanych ilościach.

Natalia

Natalia Malinga - odkąd zaczęła tańczyć nie potrafi przestać :) taniec dla niej jest jak energia, potrafi ponieść w rytm każdej muzyki. Początkowo zafascynowana tańcem towarzyskim (klasa A w obydwu stylach), obecnie już od kilku lat zajmuje się tańcami afro-kubańskimi prowadząc kursy salsy, biorąc udział w pokazach i eventach. Kiedy tańczy, jest w swoim żywiole - spontaniczna i pełna ekspresji, na parkiecie nie sposób jej nie zauważyć. W trakcie zajęć uważna i skupiona, ale równocześnie pełna pasji i pozytywnej energii, analizuje każdą figurę by w jak najbardziej obrazowy sposób pokazać i wytłumaczyć ruch.

Aleksandra

Aleksandra Wita zakochała się w salsie w słonecznej Barcelonie i uważa, że taniec to najlepszy lek dla ciała i duszy. Uwielbia zarażać miłością do kubańskich klimatów, a emocje i uczucia z dnia codziennego przekuwa w "uno, dos, tres..." w wielu postaciach. Jeśli nie wiesz gdzie szukać Oli, to na pewno znajdziesz ją na którymś z parkietów krakowskich i nie tylko!

MagdaLenka

Oto MagdaLenka Nowak co fusion się nie lęka. Lubi miksować style kolorowe aby w salsie były kroki nowe. Salsa, dancehall, reggeaton to jest jej tańca trzon. Od maleńkości hip hop lubiała, ale to salsę pokochała. Jako certyfikowany instruktor rekreacji ruchowej bedzie dbała byś na zajeciach się dobrze ruszała. Zawitaj do niej na zajecia koniecznie a będzie bajecznie.

Piotrek

Piotrek Pająk - można by rzec "pedagog salsy kubańskiej". Od początku istnienia VivaSalsa, której jest pomysłodawcą i założycielem, wprowadza kursantów w tajniki salsy wykorzystując swoje "zawodowe" pedagogiczne zacięcie. Pasjonata "ruedy de casino" oraz kręcenia węzłów kubańskich....

Rafał

Rafał Ochała to kolejny „superbohater” ViVaSalsa. Pierwsze kroki stawiał w tańcu towarzyskim, ale bardzo szybko odkrył co jest jego prawdziwą mocą…… Salsa Kubańska i Bachata. Od tego czasu, zawsze gdy nuda szczerzy zęby, a nad świat nadciąga czarna mgławica marazmu, ściąga przebranie korpo-ludka i zaprowadza radość i zabawę w rytmie Latino.