Edzia

Edyta Tracz popularnie zwana Edzią, pełna energii i pasji, od początku istnienia VivaSalsa aktywnie współdziała w rozwoju szkoły. Szalenie kobieca w tańcu, skupia uwagę wszystkich podczas prowadzonych zajęć, ucząc partnerki umiejętności zmysłowego ruchu w salsie. 

Natalia

Natalia Malinga - odkąd zaczęła tańczyć nie potrafi przestać :) taniec dla niej jest jak energia, potrafi ponieść w rytm każdej muzyki. Początkowo zafascynowana tańcem towarzyskim (klasa A w obydwu stylach), obecnie już od kilku lat zajmuje się tańcami afro-kubańskimi prowadząc kursy salsy, biorąc udział w pokazach i eventach .

Karol

Karol Piotrowski "Carlos" z niezwykłą pasją i ekspresją podchodzi do tego co robi. Salsa, timba i inne tańce afrokubańskie to jego żywioł a swoim entuzjazmem potrafi zarazić każdego. Wyizolowanie każdej partii ciała w rytm brzmienia poszczególnych instrumentów muzycznych stanowi niewyczerpalne źródło inspiracji dla niego i prowadzonych przez niego zajęć.

Piotrek

Piotrek Pająk - można by rzec "pedagog salsy kubańskiej". Od początku istnienia VivaSalsa, której jest pomysłodawcą i założycielem, wprowadza kursantów w tajniki salsy wykorzystując swoje "zawodowe" pedagogiczne zacięcie. Pasjonata "ruedy de casino" oraz kręcenia węzłów kubańskich....

Wojtek

Wojtek Proficz – swoja przygodę taneczną rozpoczął będąc nastolatkiem, a więc w czasach kiedy królował taniec towarzyski. Na swoim pierwszym turnieju stanął nawet na podium. Nie było to jednak to czego szukał od tańca.