3 powody dla których warto tańczyć salsę

Odsłony: 12128
Nowa pasja, nowi ludzie, nowe możliwości... czyli o tym dlaczego warto zacząć tańczyć salsę

NOWA PASJA

Zarażamy dobrą energią. Uczestnictwo w kursie salsy to nie tylko nauka kroków, ale przede wszystkim dobra zabawa, spotkanie z inspirującymi ludźmi i energetyczna muzyka. Na naszych zajęciach nawet w pochmurny dzień możesz poczuć się jak na gorącej Kubie. Z nami szybko zapomnisz o problemach dnia codziennego. Wsłuchaj się w muzykę i daj się zaprosić do tańca. Salsa to pasja, emocje i namiętność.

NOWI LUDZIE

Ciekawi i inspirujący. Oczekujący od życia czegoś więcej. Tylko tacy do nas trafiają. Niezależnie od wieku i zajmowanych stanowisk każdy czuje się tutaj dobrze. Wspólnie tworzymy społeczność. Początkowo nieśmiałe próby poznania kończą się często przyjaźniami na całe życie. Dla nas salsa to pasja i sposób na poznanie nowych ludzi. Dziękujemy naszym kursantom, bez Was „nic by nie było”. To właśnie Wy tworzycie wyjątkową atmosferę naszej szkoły. Poza regularnymi zajęciami spotykamy się także na salsotekach, grillu czy prywatnych imprezach.

NOWE MOŻLIWOŚCI

Salsa otwiera i to nie tylko na nowych ludzi. Na zajęciach pracujemy nad świadomością własnego ciała i pewnością siebie. Budzimy w kobietach zmysłowość, wdzięk i grację. A mężczyznom, którzy do tej pory postrzegali taniec jako niemęski udowadniamy, że jest zupełnie inaczej, to oni prowadzą i rządzą na parkiecie. Taniec to wreszcie niewerbalna rozmowa między partnerami. Często namiętna, pełna niewypowiedzianych emocji.

Jeszcze się zastanawiasz?